Basınçlı Yıkama Makine Kimyasalları

Basınçlı Makine yıkama kimyasalları, endüstride konveyör bantlı yıkama hatlarında veya döner tablalı basınçlı sprey tipi yıkama makinelerinde veya gezer yüksek basınçlı sprey makinelerinde metal parçaların yüzeylerinden yağ, kir ve pas temizlemek için tasarlanmış ve genelde %1 ile %5 konsantrasyon oranında kullanılan alkali ya da asidik kimyasallardır.

Sprey makineleri genellikle basınçlı hava veya pompa sistemleri aracılığıyla çalışır. Sprey makinelerinde kullanılan kimyasallar, genellikle işlevlerine ve kullanım amaçlarına bağlı olarak değişir.

Bakım atölyelerine özellikle kalıp malzemelerin ve bakım sırasında temizlenmesi gereken parçaların temizlik işlerinde yaygın olarak kullanılan


  • SP Sprey Makine Yağ Alma Kimyasalları Ürün Grubu: Basınçlı ve sprey tipi endüstriyel yıkama makinelerinde kullanılan, etkili endüstriyel yağ alma / temizleme kimyasallarıdır. Alüminyum, Bakır, Pirinç, Çelik ve benzeri ürünlerin seri olarak temizlenmesinde kullanılır. Özellikle Polisaj Macunu, Kesme Yağı, Bor Yağı ve Gres yağını temizlenmesine yönelik alternatif ürünlerimiz bulunmaktadır.


Daha detaylı ürün bilgisi için E-kataloğumuza bakabilir, her türlü soru ve talebiniz için sales@inokleen.com adresine yazabilir veya   +90 232 502 48 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.