Metal Yüzey Temizleme Spreyleri

Sprey Başlıklı Metal Yüzey Temizleme / Yağ Alma ürünleri, metallerin yağdan arındırılmasına, tank temizliğine, makine temizliklerinde, manuel kalıp temizliklerinde, manuel metal parça ve metal yüzeylerin yağlardan arındırılması ve kirliliklerin giderilmesi için geliştirilmiş ürün grubudur. Endüstride makine yüzeylerinde, parçalarında özellikle büyük parçalarda elle silme işlemlerinde kullanılan kimyasallardır. Makine yüzeyinde oluşan tozu ve kiri silmek için yüzey temizleme spreylerine ihtiyaç duyarız. Yüzey temizleme spreyleri müşteriye kullanım kolaylığı sağlar.

INOKLEEN olarak köpüklü ve köpüksüz olmak üzere müşterilerimize iki seçenek sunmaktayız. Ürünlerimiz tamamen su bazlı olup, solvent içermez. Su bazlı olduğu için kullanımı güvenlidir. Uygulamanız gereken işlem, temizlemek istediğiniz bölgeye spreyi sıkıp daha sonra nemli bez ile silmektir.

Uygulama esnasında ürün yüzeyde bekletilirse daha yüksek performans gösterecektir. Sonrasında nemli bez ile durulama yapılmasının sebebi ise yüzeyde pas ve diğer istenmeyen sonuçların ortadan kalkmasıdır.


  • FM Sprey Başlıklı Metal Yüzey Temizleme Kimyasalları Ürün Grubu: Özellikle dik yüzey uygulamalarında (Manuel El İle) yüzeyden akış hızı yavaş köpüklü sprey başlıklı yüzey temizleme kimyasalları ürün grubumuzdur.
  • CH Sprey Başlıklı Metal Yüzey Temizleme Kimyasalları Ürün Grubu: Köpük istenmeyen veya az köpük istenen uygulamalar (Manuel El İle) için geliştirilmiş sprey başlıklı yüzey temizleme kimyasalları ürün grubumuzdur.


Daha detaylı ürün bilgisi için E-kataloğumuza bakabilir, her türlü soru ve talebiniz için sales@inokleen.com adresine yazabilir veya   +90 232 449 59 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.