Polisaj Macunu Ürünleri

İnokleen, her malzemeye ve aşamaya uygun, farklı aşındırıcı grupları içeren polisaj macunu ürünleri yelpazesine sahiptir. Polisaj macunu ürün gamı, hassas yüzeyler, alüminyum, pirinç, bakır ve çelik parçalarını parlatmak için en iyi sonuçları sunar.

Polisaj macunu ürünleri, malzemeye bağlı olarak bitirme ve parlatma gereksinimlerini karşılamaktadır.

Parlatma işlemi sonrasında metal yüzeyde bazı polisaj macunu ürünleri cila izleri bırakmazken, bazı polisaj macunu ürünleri sadece sıcak su kullanılarak deterjan gereksinimi olmadan temizlenir. Geliştirilen parlatma ve çizik giderici polisaj macunu ürünleri ile, minimum tüketim ile kısa sürede eşit kalitede maksimum ve kusursuz parlaklık, pürüzsüz yüzey sağlar.

Bu fayda faktörleri sayesinde kullanıcıların karlılığı artırır. Polisaj macunu ürünlerimiz, manuel cilalama ve tam otomatik cilalama sistemi süreçleriyle uyumluluk gösterir.

Teknik yetkinliğimiz ve Uzman Ar-Ge ekibimiz, kaliteli hammaddelerin doğru kullanımıyla farklı sektörler için polisaj macunları geliştirmektedir.


  • POLİ Polisaj Macunu Ürün Grubu: Paslanmaz çelik, Pirinç, Bakır, Altın ve Çelik gibi hassas yüzeyleri parlatmak için geliştirilmiş Polisaj Macunu ürün grubumuzdur.


Daha detaylı ürün bilgisi için E-kataloğumuza bakabilir, her türlü soru ve talebiniz için sales@inokleen.com adresine yazabilir veya   +90 232 502 48 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.