Yağ Alma Kimyasalları

Endüstriyel temizleme kimyasalları arasında geniş bir kullanım alanı bulan ürün grubudur. Yağ alma kimyasalları endüstride sıklıkla karşılaşılan bor yağı, kesme yağı, dişli yağları, korozyondan koruma yağları ve polisaj macunu gibi kirlilikleri farklı yöntemler ile temizlemek için kullanılan ürün grubunu kapsamaktadır. Endüstriyel parçalardan yağın temizlenmesi için ultrasonik yıkama, sprey makinelerde yıkama, vibrasyon makinelerinde yıkama, daldırma ile temizleme ve elle temizleme gibi yöntemler tercih edilmektedir.

  • SP Sprey Makine Yağ Alma Kimyasalları Ürün Grubu: Basınçlı ve sprey tipi endüstriyel yıkama makinelerinde kullanılan, etkili endüstriyel yağ alma / temizleme kimyasallarıdır. 
  • ST Ultrasonik Banyo Yağ Alma Kimyasalları ürün Grubu: Ultrasonik banyo sistemlerinde kullanılan etkili endüstriyel yağ alma / temizleme kimyasallarıdır. 
  • SD Daldırma Banyoları için Yağ Alma Kimyasalları Ürün Grubu: Sıcak daldırma banyoları proseslerinde kullanılan yağ alma / temizleme kimyasallarıdır.
  • VB Vibrasyon Sistemleri için Yağ Alma / Parlatma Kimyasalları Ürün Grubu: Vibrasyon / Çapak alma proseslerinde kullanılan yağ alma / parlatma kimyasallarıdır.
  • SOL Solvent Bazlı Yağ Alma Kimyasalları Ürün Grubu: İşletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak yağ alma ve temizleme prosesleri için geliştirilmiş Solvent bazlı yağ alma / temizleme ürün grubudur. Trikloretilen, Perkloretilen, Aseton, Metil Etil Keton, Toluen, İzopropil Alkol (İPA), Etil Alkol ürünlerine muadil insan sağlığına ve çevreye daha az zararlı veya zararsız ve yanıcı/yanıcı olmayan ürün grubumuzdur.


Daha detaylı ürün bilgisi için E-kataloğumuza bakabilir, her türlü soru ve talebiniz için sales@inokleen.com adresine yazabilir veya   +90 232 449 59 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.