Zemin ve Epoksi Temizleme Kimyasalları

Endüstriyel tesislerde bulunan epoksi ve beton zeminin zamanla çalışma koşullarıyla kirlenmesi hem görüntü hem de çalışma güvenliği anlamında sorunlara yol açabilir.

Fabrika zeminlerinin düzenli aralıklar ile temizlenmesi hem manuel yöntemler ile hem de zemin temizleme makineleri ile yapılmaktadır. Zemin ve epoksi temizleme kimyasalları ile epoksi veya beton yüzeyler için geliştirilmiş Beton Zemin ve epoksi temizleme kimyasallarımız suda seyreltilerek uygulanır ve içeriğindeki hoş kokular ile ortamda ferah bir his bırakır.

Zemin ve epoksi temizleme kimyasalları 2 farklı yöntem içinde ürünler mevcuttur. Zemin temizleme makineleri için özel olarak tasarlanmış kimyasallar su ile seyreltilerek yüksek verim ile çalışır. Manuel yöntem ile de su ile seyreltme yapılarak hoş kokulu içeriği ile ortamda ferah bir his bırakır.

Zemin ve epoksi temizleme kimyasalları epoksi veya beton zeminlerde, zemin üzerindeki yağ, toz veya kirlerin temizliğinde çok etkili bir üründür. Zemin temizleme makineleri ile mükemmel uyum sağlar ve çok rahat kullanılır, köpüğü kontrollüdür. Zemin ve epoksi temizleme kimyasalları için zeminde bulunan kirin yoğunluğu ve türüne göre , ayrıca makine veya manuel yöntemler için tasarlanmış zemin temizleme kimyasallarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.


  • EPOX Epoksi Yüzey Temizleme Kimyasalları Ürün Grubu: Epoksi yüzeyleri temizlenmesi için geliştirilmiş konsantre ürün grubumuzdur. %5 ile %30 arası seyreltilerek kullanılan temizleme ürün grubumuz. En zorlu kirleri bile epoksiye zarar vermeden kolaylıkla çıkarabilmektedir.
  • FL Beton Zemin Yüzey Temizleme Kimyasalları Ürün Grubu: Beton zeminler üzerindeki yağ ve kirlerin temizlenmesi için geliştirilmiş konsantre ürün grubumuzdur. %20 ile %50 arası seyreltilerek kullanılan temizleme ürün grubumuz.


Daha detaylı ürün bilgisi için E-kataloğumuza bakabilir, her türlü soru ve talebiniz için sales@inokleen.com adresine yazabilir veya +90 232 449 59 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.